Mehmet Metiner’den flaş Akşener çıkışı: Millet sizi sandığa gömer!
otel 2

İYİ Parti Kurucu Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesinin siyasi yankıları kamuoyunun gündemini oluşturmaya devam ediyor.

Erdoğan Akşener görüşmesinin ardından Akşener’in Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı görevine getirileceği iddialarına DEMBİR-DER Genel Bakanı Mehmet Metiner’den çok önemli uyarı geldi.

Mehmet Metiner X hesabından yaptığı paylaşımlarda Akşener’in Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı görevine getirilmesi iddiasının konuşulmasını dahi yanlış bulduğunu, partiler arasında yaşanan milletvekilliği ve siyasetçilerin transferlerinin de İlkesellik ve ahlakilik açısından önemli kayıplar yaşatabileceğini ifade etti.

Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesini doğru bulduğunu ancak Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı görevinin konuşulmasının dahi yanlış olduğunu ifade eden Mehmet Metiner böyle bir durumun AK Parti’den çok şey götüreceğini ve Akşener’i de siyaseten bitireceğini yazdı.

Mehmet Metiner’in X hesabından Akşener ile ilgili yaptığı paylaşım şöyle:

“Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı ile görüşmesini ne kadar doğru buluyorsam, CB yardımcılığı görevinin bırakın olmasını konuşulmasını dahi yanlış buluyorum.

Bu hem AK Parti’den çok şey götürür hem Meral hanımı siyaseten bitirir.

Siyasetin ilkeselliği ve ahlakiliği bence yeni dönemde daha bir öncelikli sıraya oturacak.

Gayrı davranışlar siyasete de, bunu yapanlara da kaybettirecektir.”

06-49 

 

“SİYASETTEKİ TRANSFERLER ÇOK ŞEY GÖTÜRÜR”

Metiner X hesabından yaptığı paylaşımda siyasette yaşanan transferleri de eleştirerek bunu yapanların vazgeçmemesi durumunda siyaset kurumunun büyük zarar göreceğini yazdı.

Mehmet Metiner paylaşımında şunu yazdı:

“Siyaseti itibarsızlaştıracak transfer işlemlerinden vazgeçilmezse topyekûn siyaset kurumu büyük zarar görür.

O parti ile bu parti arasında fark görmeyen, sadece seçilmeyi tek kutsal olarak gören, güce göre yelken açan, idealleri ve değerleri olmayan insanların sizin partinize geçmesi size mecliste parmak sayısı fazlalığı getirir ama sizden de çok şey götürür.

Alacağınız vekil kendi partisinde iken de ülke ve millet meselelerinde esasta sizin gibi düşünüp sadece farklı çözüm önerilerine sahip ideali ve ilkesi olan biri ise veya sorunların çözümüne fikirleriyle katkı sağlayacak önemde biri ise eyvallah, onun katacağı katkı parmak sayısının ötesinde anlam taşır.

Gayrısı safi zarar.

Kendinden başka düşüncesi olmayan ve kendisine ikbal sağlayacak partiler arasında fark gözetmeyen tipler, sizin algınızı bozar, ideallerinize ve ilkelerinize gölge düşürür ve son kertede millet nezdindeki güvenilirliğinizi tüketir, biline!”

06-50

“MİLLET SİZİ SANDIĞA GÖMER”

Siyasette her an her şey olabilir mantığının yanlışlığına dikkat çeken Mehmet Metiner X hesabından yaptığı paylaşımda “Olmaması gerekeni oldurursanız, yani millete rağmen hareket ederseniz millet evvela sizi kalbinden siler, sonra da vakti geldiğinde sandığa gömer.” dedi.

06-51 

dembirhaber.com

 

 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

otel 2

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 ADS  Adana Demir. 0 0 0 0
2 ANT  Antalyaspor 0 0 0 0
3 HTY  Hatayspor 0 0 0 0
4 BJK  Beşiktaş 0 0 0 0
5 ÇRZ  Ç.Rizespor 0 0 0 0
6 ALNY  Alanyaspor 0 0 0 0
7 EYP  Eyüpspor 0 0 0 0
8 FB  Fenerbahçe 0 0 0 0
9 GS  Galatasaray 0 0 0 0
10 GFK  Gaziantep FK 0 0 0 0
11 GÖZ  Göztepe 0 0 0 0
12 KSM  Kasımpaşa 0 0 0 0
13 KON  Konyaspor 0 0 0 0
14 KYS  Kayserispor 0 0 0 0
15 İBFK  Başakşehir 0 0 0 0
16 SAMS  Samsunspor 0 0 0 0
17 BOD  Bodrum 0 0 0 0
18 SVS  Sivasspor 0 0 0 0
19 TS  Trabzonspor 0 0 0 0
20

Reklam

otel 2

Yazarlarımız

otel 3
otel 3

E-Bülten Aboneliği